Petra Laméa Poláková

Co lidé říkají

Pétě se podařilo navázat se synem, který byl v té době k cizím lidem nedůvěřivý a neměl rád změny, kontakt. Její entuziasmus i přístup v něm vzbudil zájem a doma jsme si z cvičení udělali rituál, chvilku pro sebe. Pokud má vaše dítě jakýkoliv problém a záleží vám na vašem dítěti, využijte tohoto programu, ale sám o sobě není kouzelný, ukáže vám jak to dělat, aby jste docílili potřebných výsledků, avšak veškerá práce bude na vás, na vaší píli a důslednosti, ale vězte, že těch 10 minut denně za to stojí
J. Rozbrojová
Dobrý den, moc děkuji za všechny materiály a hlavně za vstřícnost. Jonášek o Vás mluvil i dnes, že se prý předtím bál, ale bylo to snazší, než si myslel.
P. Kolafa
Jonáš že ze setkání s vámi vždy spokojený a cítí, že mu to pomáhá a směruje. Určitě budeme pokračovat, vidím v tom smysl. 
H. Vondráková
Jsem nadšená, že se našel někdo, kdo mění pohled na “děti s problémy ” a nabízí jim a jejich rodinám účinné řešení jejich obtížné situace. Děkuji, že měníte pohled na tuto problematiku? Mrzí mě, že odborníci se nezajímají o nové poznatky v oblasti neurologie dětí apod., v hledání nových cest a nabízení těchto možností rodinám, než jen medikaci.
D. Malenovská
Dakujem za pozitívne spracované video! Chcela by som poprosiť o praktické tipy na sústredenie pre deti s ADHD v triede. Mám ich niekoľko v triede a vzájomne sa vyrušujú a nabaľujú. Ako zabezpečiť, aby sa mohli sústrediť na prácu. Ďakujem za pomoc, s pozdravom,
E. Palmans
Pročetla jsem si nabíječku pro rodiče a je to moc pěkné.
I.Prokopová
Moc děkuji za pozitivní vyprávění plné užitečných rad a pro mně nových námětů, jak se více dozvědět a zlepšit svou práci a tak více pomoci dítěti s ADHD. Jsem asistentka a mám na starosti 5tiletého chlapce, který je opravdu velmi impulzivní a hyperaktivní a emoce dává najevo hodně nahlas. Někdy i křičí a vůbec nevím proč. Maminka říkala, že má někdy takové dny. Jsem opravdu ráda, že jsem si Vás mohla poslechnout, určitě koupím i knihu a nahlédnu na stránky. Moc zdravím a přeji Vám hodně dalších pozitivních úspěchů, chce to velkou trpělivost, ale když to člověka baví a práce ho nabíjí je to radost.
I.Mertová
Kurz "Jak být smart ve výchově" jsem vnímala velmi pozitivně. Byl pro mě obohacující jak po stránce odborné, tak i komunikace s paní Polákovou a všemi účastnicemi byla inspirující. Jako učitelka ZŠ vím, jak náročné je věnovat se všem dětem individuálně, ale pokud se naše energie komplexně zacílí správným směrem, odpadne pocit vyčerpanosti a bezradnosti. Na kurzu se mi líbilo, jak se lze na vývoji dětí podílet hravě, s láskou a přirozeně pro každého - pohybem.
H. Růžičková
Chci Vám moc poděkovat za proběhlé školení JAK BÝT „SMART“ VE VÝCHOVĚ A VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ. Školení je pro mě velmi prospěšné nejen v osobním a pracovním prostředí. S dcerkou a s dětmi ve školce pracujeme každý den. Cvičení je moc baví, nejvíce jim pomáhají názorné kartičky s nafoceným daným cvikem. Dokonce je i vyžadují a nechtějí bez nich cvičit.
K. Douchová
Děkuji paní Petře. Účast na kurzu pro mě byla inspirativní především v možnosti využívání pohybových aktivit při výchově a vzdělávání dětí. Používání pohybových aktivit jako zdroje nejen radosti, ale působení pohybu na potíže s učením a chováním jsou pro mě novinkou a podněty paní Petry byly v tomto ohledu velmi cenné. Sympatický je mi i komplexní přístup paní Petry - tedy zaměřování nejen na pohybový vývoj, ale i na oblast emocí a smyslů a jejich rozvíjení - to vše bylo v kurzu zahrnuto. 
J. Šunková
Seminář byl úžasný. Člověk si toho dost uvědomí, některé věci mu dojdou a má chuť začít provádět změny, nejlépe změnit úplně všechno a hned. Ale to není úplně tak možné. Teď jsem ve fázi, kdy sleduji třídu a říkám si, co by se kde dalo změnit, co do výuky vsunou a hlavně, jestli vlastně nezačít nejdříve u sebe.
L. Taliánová
Musím poděkovat za transformační seminář. Petra Poláková má dar přesně odhadnout co školství v dnešní době potřebuje a dokáže to skvěle zavádět i do praxe. Jsem ráda, že jsem mohla být součástí jejího školení.
A.Tábor
Na seminář jsem se těšila, děti mě baví. Chtěla jsem znát praktické nástroje, jak je podporovat a rozvíjet. A odnášela jsem si zábavnou formu cvičení a zajímavé informace. S Petrou jsme na stejné vlně ve vnímání dětí a také praktikuji Access Bars. Ze semináře jsem nadšená.
J. Žemličková
Tvá jóga, milá Péťo,  je pro mě zhmotněním Lásky, něhy a přináší mi pokaždé nové a nové obohacující prožitky... Za roky mého praktikování jógy jsem poznala několik ,,průvodců´´ ,ale Ty  jediná máš dar rozdávat ve svých  hodinách Světlo - ba přímo zář, svou jedinečnou energii a radost do našich duší -  jemně a zároveň s velkým přesahem - tak, jak to dokážeš jen Ty. Jak je již v názvu obsaženo - tvé hodiny jógy  jsou léčivé, tělo si užívá a těší se na každou další! 
K.Hynková
Děkuji za zajímavý ebook, pročetla jsem a je to opravdu inspirativní:-)  .
B. Krankusová
S chutí si přečtu (už jsem začala v pracovní době 🙂 ale dočtu doma tvuj ebook. Píšeš tak hezky čtivě a otevřeně..
D. Drapáková